Штани карго

Зараз штани карго можна легко знайти в гардеробі практично будь-якого чоловіка. Головна відмінність від інших видів штанів, таких як класичні джинси та штани чінос, - неймовірна універсальність. Якщо ви ведете активний спосіб життя, часто подорожуєте або просто шукаєте максимальної зручності і функціональності від свого одягу під час роботи як на вулиці так і в офісі - ваш вибір однозначно штани карго, адже вони прекрасно підходять практично під будь-який вуличний одяг і відмінно пасують до футболок із принтами, поло, кофтам, світшотам і т.п. Широко поширені також теплі зимові штани карго на флісі, що дозволяє носити їх в холодну погоду пізньої осені та взимку, подібні штани відмінно підходять під парки, анораки і зимові куртки. Таким чином можна з упевненістю сказати що сезон для штанів карго не закінчується цілий рік.

Спочатку штани карго побачили світ в рядах британської армії ще до Другої світової війни, проте швидко знайшли славу у цивільних. Зручна посадка, велика кількість і різноманітність кишень припала до смаку чоловікам незалежно від їх діяльності і зовсім не дивно що популярність подібної моделі не згасає і зараз. Більш того, останнім часом штани карго все менше асоціюються з робочим одягом і регулярно зустрічаються в колекціях модних дизайнерів, відрізняючись від класичних моделей минулого століття звуженими донизу штанинами, елегантніше сидять по фігурі і відмінно підходять під сучасне міське, туристичне та спортивне взуття. Також з'явилися моделі штанів карго на манжетах, і ця модель здобула популярності у молоді завдяки зухвалому зовнішньому вигляду і відмінно підходить для занять спортом, прогулянках на велосипеді тощо. Різноманітні бокові кишені дають можливість завжди мати під рукою такі звичні в сучасному світі речі як гаманець, смартфон та ключі без необхідності носити з собою сумку, а також розширити свій інвентар додатковими аксесуарами такими як наприклад багатофункціональний туристичний ніж, невеликий ліхтарик або професійними предметами необхідними при роботі або під час подорожей.


Команда Vovkulak відвела особливе значення штанам карго у своїй лінійці одягу і приділяє велику увагу як дизайну і зовнішньому вигляду, так і посадці, зручності і функціональності всіх елементів наших штанів карго. Зараз ми представляємо класичні штани карго - VOVKULAK EXPLORER і штани карго на манжетах VØVKULAK RAIDER.