Футболки

Незважаючи на те що футболка є звичним для кожної сучасної людини елементом одягу, її історія набагато коротше ніж ми можемо собі уявити. Всього сто років назад футболок у звичному нам розумінні не було зовсім.

Як і для багатьох інших видів сучасного одягу, однією з версій появи футболки (T-shirt) вважається початок 20 століття в армійських лавах, а точніше в американському флоті. Матроси полюбили її перш за все тим, що вона досить швидко висихала і не заважала рухатись. Але тривалий час футболки так і залишалися здебільшого армійським типом одягу, та ще й переважно білого кольору. Справжнім проривом стали п'ятидесяті роки. Американський кінематограф зміг миттєво зробити футболки модним трендом завдяки в першу чергу знаменитостям і акторам першої величини, наприклад таким як Марлон Брандо. Як і з світшоти, ідея робити принти на футболках прийшла досить швидко і багато молодих людей таким чином могли виділитися і показати свою приналежність до тієї чи іншої субкультури, на що 60-е і 70-е роки були особливо багаті. З розвитком друкованих технологій, різноманітних методів нанесення фарб і шовкографії футболки підкорили також і корпоративний ринок, стали елементами рекламних акцій.

Зараз асортимент футболок Vovkulak представлений двома моделями: Vovkulak Fenrir і Vovkulak Fenrir Female, а також однією футболкою Vovkulak Nordic Expantion.