Як обрати розмір?

В кожному товарі є таблиця, за якою можна обрати розмір. Розміри вказано саме по штанам, а не по фігурі. Для того, щоб ваші заміри були вірними, - поміряйте штани, які є у вас в наявності. Краще міряти ті штани, у матеріалі яких немає еластану і вони не тягнуться.

У таблиці є розмір талії в дюймах (inch). Коли ви купуєте наприклад джинси, їх розміри мають два значення - та L. Наприклад: W32(талія), L32(довжина). Ми вказуємо в таблицях розмір W, і на цю 
цифру можна орієнтуватись, але краще перевірити у сантиметрахНажаль, за незрозумілих причин, дюйми можуть означати зовсім різні розміри у різних виробників, тому вони не завжди точні. Наші штани не є маломірними і достить стандартні за цією цифрою.

Якщо ви заміряли все правильно, а розмір не підійшов, ми все одно поміняємо штани безкоштовно і візьмемо на себе усі поштові витрати в обидві сторони. Тому ви 100% отримаєте саме свій розмір без будь-яких переплат за пересилки на пошті. А якщо жоден розмір вам не підійде - ми зробимо штани за вашими індивідуальними розмірами.