Отже, що таке штани карго, або як часто їх називають, штани із бічними кишенями? Як правило, практично будь-які штани мають кишені під поясом і, без сумніву, це дуже зручно та цілком звично для всіх нас. Але саме варіант карго має одну або кілька додаткових кишень з боків, і ще в кінці 30х років це було нововведенням військових Великобританії, а велика кишеня спочатку була одна і призначалася для карти. Як ми розуміємо, не лише у військовій сфері використовувалися подібні види одягу з додатковими вантажними кишенями. Це були куртки, кофти, жилети, робочі комбінезони, і всі вони мали кишені для додаткових речей, насамперед для того, щоб максимально звільнити руки та розкласти необхідні інструменти, обладнання, їжу тощо. У той час одяг подібного типу був досить вільний і не сковував рухи при роботі. Зараз можна знайти різні варіанти того, як штани сидять на фігурі. Саме моделі штанів карго Tempest трохи звужені до низу, дозволяючи не тільки носити спеціальне взуття, таке як трекінгові, гірські та туристичні черевики, а й комфортні міські кросівки, черевики, кеди тощо. До речі, всі наші моделі штанів мають резинки на поясі, що дуже полегшує вибір розміру та інколи може повністю заміняти ремінь. Хоча деякі моделі підходять під стиль мілітарі, наші моделі гарантують комфорт, універсальний вигляд і не сковують рухи. Одяг Tempest може використовуватися як з туристичною метою, так і відмінно підходить для міста, роботи та відпочинку.

Якщо ви хочете купити штани карго, Tempest може запропонувати вам кілька моделей на вибір. У нас є тактична модель штанів карго - Explorer M1 з великою кількістю кишень, є більш класична модель - Explorer M2. Вони побудовані на одній базі, і тут питання лише в тому, яка функціональність Вам необхідна. Ці дві моделі мають додаткову кишеню для смартфона/мобільного телефону. Якщо ж Вам не потрібні кишені карго, то є проста міська модель, яка іноді називається чинос. Можливо Вам підійде модель Explorer M3, яка має додаткову кишеню на блискавці з правого боку.

Існує і користується великою популярністю варіант штанів під назвою джоггери, тобто штани на гумках / штани на манжетах / штани на резинках внизу. Такі штани трохи приталені і звужені до низу. У нас ця модель називається Raider R2. Якщо ж Вам потрібні джоггери без бічних кишень карго, Вам підійде модель Raider R3, яка так само як і Explorer M3, має кишеню на блискавці праворуч.

Для літа чудовим вибором будуть дві наші моделі шортів. По-перше – модель шорт карго Scout. За функціоналом вони дуже подібні до штанів Explorer M2. У нас є і модель шортів без бічних кишень - міські шорти Walker, які обмежилися боковою кишенею на блискавці, як це зроблено в Raider R3 та Explorer M3.

Якщо ви хочете придбати джинси, будь-ласка, подивіться на нашу першу модель у синьому кольорі з посадкою Regular fit.

Для зими Tempest має теплі зимові штани софтшел (softshell). Модель називається Winterfrost, розрахована на температуру від 0 до -15 градусів і чудово показала себе у зимовий період. Вона теж має додаткові бічні кишені на блискавках.