Немає нічого кращого, ніж знайти пару штанів, що зручно сидить на вашому тілі й гарно доповнює інший одяг. Але обрати чоловічі штани, які дійсно вам підійдуть, може виявитися складною задачею. До того ж, нерідко розміри різняться в залежності від розміру й типу крою. Найкращий спосіб знайти потрібну пару штанів – зняти власні мірки. Знаючи параметри своєї талії та внутрішнього шва, набагато легше підібрати потрібну модель.

Якщо ви зіткнулися з проблемами вибору розміру штанів і шортів, то український виробник Tempest надасть вам точну інформацію про те, як визначити саме ту модель, в якій ви будете почувати себе максимально комфортно.

Що робити, якщо при виборі штанів вам не підійшла таблиця розмірів чоловічого одягу?

Обираючи штани для чоловіків Темпест, ви можете скористатися персональною консультацією від наших менеджерів. Однак визначити розмір можливо й самостійно, правильно вимірявши параметри свого тіла. Для цього ви маєте знати довжину талії, яка вимірюється мірною стрічкою від однієї сторони пояса до іншої і помножується на два. Навчитися вимірювати обхват талії для штанів легко: роблячи заміри, важливо розташувати стрічку на ділянці талії, де буде звисати пояс.

Якщо ви купуєте звичайні джинси, то, скоріш за все, вам тільки знадобиться розмірна сітка чоловічих штанів зі стандартними розмірами. Однак ви також маєте зважати на тип фасону моделі, який ви обираєте. Наприклад, чоловічі штани карго з високою талією будуть сидіти інакше, ніж чоловічі штани джогери з низькою талією.

Внутрішній шов вимірюється від проміжного шва до низу штанини. Існує певна плутанина щодо його визначення, адже багато людей вважають, що це просто довжина від талії до низу штанин, яка насправді є зовнішнім швом.

Щоб правильно визначити внутрішній шов, виміряйте довжину від паху до нижньої щиколотки. Внутрішній шов підкаже вам, якої довжини має бути ваша ідеальна пара штанів. Щоб отримати точні вимірювання, розташуйте вимірювальну стрічку якомога вище на внутрішній частині стегна. Притиснувши мірну стрічку до ноги, виміряйте нижню частину щиколотки. Зніміть цей замір з надягнутим взуттям.

Може бути корисно попросити когось зробити це вимірювання за вас. Якщо вам важко зробити заміри на собі, спробуйте визначити внутрішній шов старих штанів, які добре на вас сидять.

Однак, через індивідуальні особливості фігури нерідко стається ситуація, коли звичайна розмірна сітка штанів чоловічих не допомагає обрати потрібну модель. Що варто робити в цьому випадку?

Тоді обирайте vovkulak.com, адже наш інтернет-магазин дозволяє повернути модель з будь-якої причини без зайвих проблем з поверненням коштів, а також замінити розмір або безкоштовно підігнати модель, якщо вона вам не підійшла. Окрім того, виробник чоловічого одягу Tempest пропонує послуги індивідуального пошиву з урахуванням ваших побажань щодо розміру й фасону.