7% від кожного замовлення ми перераховуємо на офіційні рахунки НБУ, що відкрито для збору коштів на потреби ЗСУ та гуманітарної допомоги нашим громадянам, що постраждали від російської агресії. Разом переможемо!

Через велику кількість замовлень час виготовлення і відправки вашого замовлення - до 14 днів.

Доставка по Україні

Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" ви можете повернути товар протягом 14 днів.
Ми відправляємо посилки Новою Поштою, Укрпоштою, Justin та Meest. Після обробки замовлення товар буде доставлено за 1-3 дні. Вартість доставки - за тарифом пошти, але якщо сума більше 1500 грн - доставка безкоштовно.


Отримали посилку, а розмір не підійшов?
При оформленні замовлення через наш інтернет магазин ми замінимо розмір, а якщо модель за будь-якої причини вас не влаштовує - ви можете повернути її без зайвих питань із повним поверненням вартості на вашу картку.

Оплата
Ви можете оплатити замовлення карткою, або на пошті при отриманні посилки. Ми не беремо передплату за товар. При оплаті у відділенні пошта бере додаткову коміссію. 

Міжнародна доставка
Можна замовити доставку за межі України. У такому випадку до ціни додається 20$ за доставку. Ми не сплачуємо зміну розміру у випадку, якщо він не підійде, тому напишіть чи зателефонуйте нам для максимально точного визначення саме вашого розміру. Також нагадаємо, що у Вашій країні можуть бути додаткові податки чи правила при купівлі товарів з-за кордону. 

Для оформлення міжнародної доставки, будь-ласка, вкажіть такі дані:
- ім'я та прізвище;
- місто;
- адреса;
- індекс та номер Вашого телефону.

Після отримання замовлення ми відправимо Вам рахунок на оплату.Після сплати ми відправимо посилку та надішлемо вам трек-номер.
Відслідкувати посилку