Для всіх чоловіків футболка — це повсякденний і невід’ємний елемент нашого життя. Футболки чоловічі — найпопулярніший вид одягу, що є в гардеробі кожного чоловіка.

Але, на жаль, деякі футболки з часом утрачають колір, тьмяніють і зношуються, тому існує проблема збереження їх форми та кольору.

купити футболки темпест

Догляд за футболками + чоловічі футболки від виробника = довговічна якість! 9 порад

Правильний догляд за футболкою забезпечує її якнайдовшу якість, ідеальну яскравість і свіжість на роки.

Як доглядати за футболками? Насамперед усе залежить від того, наскільки ви будете дбайливим до виробу.

список Носіть футболки, які підходять вам за розміром, оскільки занадто тісний одяг не тільки створює дискомфорт, а й може порватися, особливо під час заняття спортом, відпочинку на природі. Разом із тим занадто широка футболка спотворює форму тіла. До речі, виробник чоловічого одягу Темпест уважно дбає про підбір правильного розміру. Наявна послуга безкоштовного підгону розміру, якщо дані про розмір неточні, а замовивши на суму від 2500 грн. доставка безкоштовно!
список Не менш важливим є правильне прасування. Випрасувана футболка — ознака охайності. Прасуйте тільки випраний, чистий одяг.
список Вивертайте виріб перед прасуванням, аби праска не пошкодила тканину. Тоді футболка чоловіча з принтом прослужить довго.
список Звертайте увагу на інформацію на бірці. Кожен тип тканини варто прасувати за певної температури.
список Періть футболку з малюнком на делікатному режимі за температури 40°C, вивернувши навиворіт. Тоді малюнок не потріскається й не потьмяніє в майбутньому.
список Уникайте додавання агресивних пральних засобів: відбілювачів, плямовивідників. Найкращим варіантом є кондиціонер.
список Поєднуйте білі речі з білим, чорні — з чорним, а кольорові — з кольоровим — так футболки не вилиняють.
список Бавовняні футболки краще прати за температури 60°C, комбінований тип бавовни — 40°C, шерсть — 30°C.
список Сонце — не найкращий друг футболки. Саме тому дбайте про те, щоби вона не перебувала занадто довго під дією прямих сонячних променів, тим паче влітку.

 

Купити чоловічу футболку й захопитися її якістю можна в українського виробника ‹‹Tempest››!

Тож дотримуючись цих порад, є велика ймовірність того, що ваші футболки будуть якнайдовше яскравими, виглядатимуть як нові та прослужать довгі роки, стануть незамінним атрибутом індивідуального стилю. Велика ймовірність є, проте як стовідсотково забезпечити найвищі стандарти якості одягу та чоловічі футболки купити дешево? Відповідь є: купити чоловічий одяг від виробника ‹‹Tempest››!

Якісний чоловічий одяг tempest на сайті vovkulak.com представлений широким вибором, що задовольнить будь-які запити. Базові футболки, унісекс-моделі, з принтами, а також вироби з патріотичною символікою. Тільки сучасні технології виробництва в поєднанні з досвідом, тільки натуральні матеріали, якісний крій.

Футболки чоловічі купити можна, зробивши замовлення. Оплата здійснюється:

  1. карткою;
  2. накладеним платежем.

Наявна опція оплати частинами.

Ми співпрацюємо з ≪Новою поштою≫. Доставка у відділення, через поштомат або кур'єром. Наявна міжнарожна доставка.

якір Частину доходів ‹‹Tempest›› перераховує на потреби ЗСУ та гуманітарну допомогу. Наближаймо перемогу разом! якір